Aktualności
Nowa MT-07 nadchodzi

Nadchodzi nowa Yamaha MT07 model 2018. Wkrótce w naszym salonie


Oryginalne części Yamaha

Skorzystaj z formularza,aby zamówić części Yamaha


nowy komputer diagnostyczny YAMAHA

Nasza firma wzbogaciła się o nowoczesny system diagnostyczny Yamaha dzięki któremu możemy diagnozować usterki oraz regulować i programować gamę najnowszych modeli z oferty Yamaha: T-Max 530, FJR1300A, WR450F, Xenter.


Hiper
 
HiPer Technology Inc. to firma z Kansas w Stanach Zjednoczonych specjalizująca się w produkcji najwyższej jakośći felg, wykonanych z carbonu (włókna węglowe).Felgi przeznaczone są zarówno do quadów sportowych jak i użytkowych.Oprócz niskiej wagi felgi charakteryzują się również bardzo dużą wytrzymałością co predysponuje je do zastosowań w zawodach typu cross-country czy też motocross. Często stosowanym wzmocnieniem w podstawowych modelach jest pcs beadlock (dodatkowy pierścień przytrzymujący oponę i wzmacniający krawędź felgi). Wyjątkowe walory felg carbonowych doceniają najwyższej klasy zawodnicy zarówno w USA jak i na całym świecie. Felgi HiPer składają sie z kilku elementów. W zależności od budowy występują jako: non beadlock (felga atv bez beadlocka),
felga cf1 felga CF1
felga cf1 oraz CF1R ( z pojedynczym beadlockiem),
felga Tech3 felga "Tech3" (wzmocniona, z pojedynczym, podwójnym lub bez beadlocka),
felga cf1 felga Side Winder (beadlocka do quadów użytkowych).
felga cf1 Felga Dakar do quadów użytkowych.

Załączniki:
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja