Aktualności
Nowa MT-07 nadchodzi

Nadchodzi nowa Yamaha MT07 model 2018. Wkrótce w naszym salonie


Oryginalne części Yamaha

Skorzystaj z formularza,aby zamówić części Yamaha


nowy komputer diagnostyczny YAMAHA

Nasza firma wzbogaciła się o nowoczesny system diagnostyczny Yamaha dzięki któremu możemy diagnozować usterki oraz regulować i programować gamę najnowszych modeli z oferty Yamaha: T-Max 530, FJR1300A, WR450F, Xenter.


O firmie
Foto

Goldspeed to bardzo znana wśród miłośników sportów motocyklowych i atv marka reprezentująca bezkompromisowe podejście do jakości. Oferta skierowana jest głównie do odbiorcy który ma wysokie oczekiwania w stosunku do oferowanego mu produktu.Goldspped to tworzone w oparciu o współpracę z firmą Maxxis ogumienie oraz produkowane w Europie akcesoria atv i supermoto.

Markę Goldspeed powołała do życia holenderska firma Schuurman BV istniejącą od 1975 roku firma, która w początkowej fazie swojej działalności zainteresowanie lokowała na rynku gokartów a następnie atv i supermoto.  Widząc potrzebę dostarczenia zawodnikom wyrobów najwyższej klasy zapewniających nieprzeciętne ale niezbędne w sporcie osiągi, stworzyła markę Goldspeed

Skrócony przegląd produktów firmy Goldspeed znajdziecie w dziale "Oferta"

Szczegółową ofertę firmy Goldspeed znajdziecie państwo na stronie www.quadshop.pl

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja