Aktualności
Oryginalne części Yamaha

Skorzystaj z formularza,aby zamówić części Yamaha


nowy komputer diagnostyczny YAMAHA

Nasza firma wzbogaciła się o nowoczesny system diagnostyczny Yamaha dzięki któremu możemy diagnozować usterki oraz regulować i programować gamę najnowszych modeli z oferty Yamaha: T-Max 530, FJR1300A, WR450F, Xenter.


Oryginalne części Kawasaki

Od tej pory nie musisz już fatygować się osobiście do dealera Kawasaki , wystarczy że posiadasz numer oryginalnej części tzw.OEM PARTS KAWASAKI i już. Skorzystaj z katalogów części na stronach:

www.motorcyclespareparts.eu/

Pamiętaj że pełną gwarancję odszukania potrzebnych części daje sprawdzenie typu motocykla , skutera ,quada po numerze ramy.Jeżeli twój pojazd był "tuningowany" lub przerabiany części nie muszą pasować i najczęściej nie będzie możliwości ich zwrotu i wymiany.

 

 WYSYŁKOWA SPRZEDAŻ CZĘŚCI KAWASAKI

Potrzebujesz oryginalne części do Kawasaki , nic prostszego, możesz zamówić je nie wychodząc z domu. Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy wysyłkową sprzedaż części.

Koszt wysyłki od 15 zł brutto , a przy zamówieniach powyżej 1000 zł gratis.

W przypadku odbioru osobistego w naszym sklepie żadne dodatkowe opłaty nie są naliczane.

Poniżej krótki opis czynności związanych z zamówieniem oryginalnych części Kawasaki:

1) Najpierw przygotuj:

  • numer VIN pojazdu,
  • model,
  • rocznik,

2) następnie, skontaktuj się z nami w dowolny sposób, możesz zadzwonić , przesłać maila )

Nasze namiary to:

mail  v2.sklep@op.pl,

telefon: 77 4569187, 77 4027806


Wycenę przygotujemy niezwłocznie - najprawdopodobniej już w trakcie rozmowy otrzymasz ceny części których szukasz,a jeżeli otrzymamy zapytanie mailem po godzinach pracy, wycenę prześlemy dnia następnego.

3) po otrzymaniu z naszej strony wyceny, podejmiesz decyzję dotyczącą zakupu ,zamawiam lub rezygnuję.

Jeśli skorzystałeś z naszej wyszukiwarki cen części Kawasaki, ten krok możesz potraktować jako sprawdzenie swoich działań

4) zamawiasz części - podając naszemu pracownikowi dane do wysyłki (adres, sposób płatności) lub decydujesz się na odbiór osobisty

w przypadku odbioru osobistego informujemy Cię SMS-em o dostępności części , przy przesyłce kurierskiej otrzymujesz maila z numerem listu przewozowego oraz kwotą ewentualnego pobrania

5) części wysyłamy w 3-4 dni robocze od daty zamówienia.

 

 

Sprawdź nas na . 99% pozytywnych komentarzy.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja