Aktualności
Nowa MT-07 nadchodzi

Nadchodzi nowa Yamaha MT07 model 2018. Wkrótce w naszym salonie


Oryginalne części Yamaha

Skorzystaj z formularza,aby zamówić części Yamaha


nowy komputer diagnostyczny YAMAHA

Nasza firma wzbogaciła się o nowoczesny system diagnostyczny Yamaha dzięki któremu możemy diagnozować usterki oraz regulować i programować gamę najnowszych modeli z oferty Yamaha: T-Max 530, FJR1300A, WR450F, Xenter.


Kaski

Wiele lat doświadczeń w sprzedaży kasków sprawiło, że z ogromnego asortymentu dostępnych na rynku marek, wybraliśmy tylko te, których użytkowanie nie sprawia dodatkowych kłopotów, i których wykonanie jest na najwyższym poziomie. Dlatego znajdziesz u nas tylko takie marki jak: SHOEI, NAXA, IXS, SHOT, CABERG.

SHOEI jest niewątpliwym liderem na światowym rynku kasków motocyklowych. Status producenta kasków o najwyższej jakości, Shoei osiągnął dzięki najlepszym technologiom w kontekście bezpieczeństwa, funkcjonalność oraz innowacyjnych rozwiązań. Shoei poprzez ciągłe udoskonalania swoich rozwiązań stał się marką najbardziej cenioną pośród motocyklistów na całym świecie.

 


 

Dla zapoznania sie z pełną odertą zaprasazmy na quadshop.pl/category,72,Kaski_motocyklowe,37

Realizujemy także indywidualne zamówienia na kaski innych marek.

shoei naxa schuberth ixs caberg nolan nitro shot thh agv hjc

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja