Aktualności
Oryginalne części Yamaha

Skorzystaj z formularza,aby zamówić części Yamaha


nowy komputer diagnostyczny YAMAHA

Nasza firma wzbogaciła się o nowoczesny system diagnostyczny Yamaha dzięki któremu możemy diagnozować usterki oraz regulować i programować gamę najnowszych modeli z oferty Yamaha: T-Max 530, FJR1300A, WR450F, Xenter.


O nas
Foto
Foto

Firma V2 powstała z początkiem roku 1997, od początku działalności kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość obsługi klienta i fachowość - za podstawę do osiągnięcia tego celu uznaliśmy wykwalifikowaną kadrę oraz współpracę z renomowanymi firmami. Na rynku lokalnym znani jesteśmy głównie jako dealerzy produktów Yamaha z firmą tą związani jesteśmy niemal od początku naszej działalności Piaggio, Gillera, Vespa, Peugeot, CPI sprzedajemy i serwisujemy pojazdy tych marek. W skali kraju prowadzimy natomiast sprzedaż hurtową będąc importerami: opon MAXXIS , Cheng Shin oraz akcesoriów do pojazdów typu quad (atv) m.in. firm Goldspeed, Omnicompetition, Douglas, Xtreme, Kolpin, QuadRacing, Warn  itd.

Rynek regionalny – prowadzimy jako autoryzowany dealer firm YAMAHA, Piaggio, Gillera, Vespa sprzedaż pojazdów tych firm, jak również wykonujemy obsługę serwisową pojazdów wyżej wymienionych marek. Oprócz tego nasz sklep zaopatruje miłośników dwóch kółek we wszystkie niezbędne akcesoria związane z tą dziedziną jak: kaski, ubiory, materiały eksploatacyjne – oleje , świece , klocki hamulcowe itd. Więcej informacji znajdziecie w dziale "Sklep"

Rynek krajowy  - import i dystrybucja opon Maxxis (opony do motocykli, samochodów, skuterów i atv) , import i dystrybucja akcesoriów do pojazdów typa atv (quad) z firm: Goldspeed, Warn, Kolpin, XRW, Omnicompetition, Motosportalloys , Tamarack , Douglas (DWT) itd.
Jako jedna z nielicznych firm w Polsce specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży hurtowej : opon i felg do quadów, osłon i akcesoriów z aluminium, wyciągarek , kufrów i toreb oraz wielu innych podzespołów do atv.
W ramach działań na rynku ogólnokrajowym prowadzimy sklep internetowy pod szyldem www.quadshop.pl gdzie przedstawiamy swoją ofertę. Opis naszej oferty znajdziecie w dziale "Hurt"

 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja